Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 26 października 2020

Uważam Magdalenę Środę za niebezpieczną wariatkę
Magdalena Środa to groźna i szkodliwa świruska. Podobnie jak wielu innych zwolenników aborcji, eutanazji i wyższości zwierząt nad ludźmi potrafi się maskować i działać nadzwyczaj sprytnie. Wcale nie twierdzi, że chce zabijać nienarodzone dzieci i nieuleczalne chorych. Przeciwnie, odwołując się do uczuć mówi o pokrzywdzonych kobietach, zagrożonej przyrodzie i godności ludzkiej. W dyskusji odwołuje się do koncepcji Petera Singera. Ów „bioetyk” postuluje zrównanie w prawach ludzi i zwierząt, jest także zagorzałym zwolennikiem aborcji i eutanazji. Podstawę swoich poglądów określa w następujący sposób: Nie wierzę w to, że jakiś Bóg dał nam przykazania moralne na kamiennych tablicach. Musimy się zdać na samych siebie i na własny rozsądek, żeby wytworzyć możliwie spójne stanowisko. Warto się przyjrzeć temu stanowisku. Singer postuluje na przykład zabijanie upośledzonych dzieci motywując to faktem, że przecież zabija się zwierzęta o podobnym poziomie umysłowym. Jak się okazuje nie ma takiego szaleństwa, którego by uczeni idioci tacy jak Środa nie próbowali uzasadnić.


2 komentarze:

 1. z lewakami już tak jest. Oni potrafią używać metafor, eufemizmów, wymyślać nowe idiomy, żeby zamaskować swoje właściwe cele, zmylić pożytecznych idiotów. No i Środa trzyma się tego schematu.

  Tyle że jak inni lewacy, zapędzona w kozi róg, wyzywa od różnych "-izmów", etykietuje przeciwnika zupełnie jak w ZSRR czy Trzeciej Rzeszy. Ja się czasem w ogóle zastanawiam, że osoba tak pozbawiona umiejętności argumentacji jest prominentnym filozofem (wystarczy głosić modne bzdury, jak widać), zamiast sprzedawać warzywa na Targówku.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. mam absolutnie takie samo zdanie. Niewazne, czy eugenika uzywa jako podstawy prawa kobiet, czy czystosc rasy - jest ciagle mordowaniem najslabszego.
  Jesli bedzie to Minister Edukacji - to rodzice solidarnie powinni wypowiedziec obowiazek posylania dzieci do szkol panstwowych!!!

  OdpowiedzUsuń