Szukaj na tym blogu

piątek, 14 grudnia 2012

I tak cię dopadną WildersPod adresem http://meldpuntmiddenenoosteuropeanen.nl/  wystartował portal stworzony przez Partię na rzecz Wolności (PVV) Geerta Wildersa. Na stronie można zgłaszać skargi i zażalenia na zachowanie imigrantów zarobkowych z Europy Środkowo-Wschodniej  w większości Polaków.Nigdy nie miałem wątpliwości co do poziomu polityków światłej Europy także tych co uchodzą za prawicowców. Na ten przykład w Holandii pan Geert Wilders do tej pory optujący za ograniczeniem ilości islamskich imigrantów wziął się za Polaków, którym zarzucił "przestępczość, pijaństwo i odbieranie Holendrom pracy".
Trudno z tym polemizować wziąwszy pod uwagę, że nasi rodacy w krainie tulipanów głównie zajmują się czyszczeniem kibli oraz rozwijają swoje umiejętności zawodowe na szmaciaku i zmywaku. Nie odbierają komukolwiek zajęcia gdyż tych prac nie podejmują się nie tylko Holenddrzy ale nawet potomkowie ludów uciśnionych ściągniętych przez nich z całego świata. Ahoj, młodzi, wykształceni na gówno wartych studiach, którzy tam wylądowaliście! Napiszcie z oburzeniem, że to nieprawda i nie zapomnijcie wspomnieć jak wam się tam wspaniale żyje po opuszczeniu Polski ze względu na panujący w niej zatęchły szowinizm.

Wróćmy jednak do pana Wildersa, bojownika z islamizacją swojej ojczyzny, który wykombinował, że czepianie się wyznawców proroka może i daje głosy w wyborach ale na dłuższą metę może okazać się niebezpieczne. Jak wiadomo jaja w światłej Europie można sobie robić jedynie z religii chrześcijańskiej natomiast za to samo pod adresem innego wyznania można od Araba zarobić nożem.

Z Polakami takiego ryzyka nie ma gdyż kto tylko chce może z nich drzeć łacha: już nie tylko Rosja ale nawet takie cuś jak Litwa. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ własny rząd robi nadwiślańską populację w bambuko na każdym kroku. Dlatego też podejrzewam, że pan Wilders bez trudu osiągnie pozbycie się naszych rodaków z Holandii. Bilans się będzie zgadzał gdyż na ich miejsce przybędą kolejni chciwi zasiłków i leniwi przybysze z dawnych kolonii. Któryś z nich zresztą prędzej czy później dopadnie ambitnego polityka i sprzeda mu kosę co akurat wcale mnie nie martwi.
 
Przeczytaj także:

Nie lubią nas na świecie http://adamkuz.blogspot.com/2010/12/nie-lubia-nas-na-swiecie.html
Kolejny Polak zamordowany w Irlandii http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/kolejny-polak-zamordowany-w-irlandii_04.html
Sprawa Jakuba Tomczaka http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/sprawa-jakuba-tomczaka.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz