Szukaj na tym blogu

piątek, 15 lipca 2011

Achtung Polacken! Ritsik attacken!!!
Nie tylko Rosjanie martwią się o losy naszego sponiewieranego kraju, inni wypróbowani przyjaciele takoż podzielają tę troskę. Oto niemiecki dziennik "Sueddeutsche Zeitung" strasznie się przejął zamieszaniem czynionym w polskiej polityce przez o. Rydzyka. Jeśli wierzyć południowoniemieckiemu pismakowi jest on groźnym nacjonalistą i antysemitą. W czym się to konkretnie przejawia przedstawiciel narodu który z pobudek nacjonalistycznych wywołał dwie wojny światowe i wymordował ok. 5 milionów Żydów nie wyjaśnia. A szkoda. Oczywiście czytelnicy Gówna podniosą larum iż to nie Niemcy przeprowadzili „Endlosug” tylko jacyś bliżej nie znani naziści -pewnie Polacy jak chce szmatławy „Przekrój”.
Dla jasności chciałbym wyjaśnić, że o. Rydzyka  szanuję ale nie jestem fanem jego radia natomiast wkurza mnie fakt bezmyślnego przyczepiania komuś etykietek w celu napiętnowania. Tutaj użyto dwóch najcięższych zarzutów jakie mogą kogoś spotkać w światłej Europie: nacjonalizmu i antysemityzmu. Nie trzeba wiele aby na nie zasłużyć: wystarczy powiedzieć coś o Polsce i już się to komuś nie spodoba.

Przeczytaj także:


Kronika zapowiedzianej klęski http://adamkuz.blogspot.com/2010/08/kronika-zapowiedzianej-kleski.html
Powstanie Warszawskie-mity i fakty http://adamkuz.blogspot.com/2010/08/powstanie-warszawskie-mity-i-fakty.html
Hitler: Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny http://adamkuz.blogspot.com/2011/02/hitler-polacy-sa-najbardziej.html


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz