Szukaj na tym blogu

niedziela, 2 stycznia 2011

Wcześniejszych wyborów nie będzie

Wcześniejszych wyborów prawdopodobnie nie będzie bo do tego czasu trzeba uszczelnić system informacyjny: Rzepę zamknąć lub zblatować oraz położyć wreszcie łapę na internecie żeby żaden adamkuz nie mógł krytykować władzuchny kochanej. Z opozycją też trzeba zrobić porządek w końcu są jakieś granice dialogu z malkontentami. Najpierw uchwali się zniesienie immunitetów a potem całe towarzycho do pierdla żeby oburzeni na kryzys kryminaliści zrobili z nimi porządek. A potem wybory w stylu białorusko - koreańskim, oczywiście lepiej byłoby normalnie wygrać ale dla każdego jest jasne, że to niemożliwe. Może i będą jakieś protesty ale kto by się oszołomów słuchał. Dopiero wtedy będzie lepiej. Piłkarzykom.
 Pomyślicie drodzy czytelnicy że przesadzam lub wypiłem za dużo. Bynajmniej. Wszystkie wyżej wymienione postulaty znalazłem w komentarzach na onecie. Możecie sprawdzić.
 Przeczytaj także:
Nikomu nie udało się osiągnąć tego, co osiągnął Tusk i PO http://adamkuz.blogspot.com/2010/11/nikomu-nie-udao-sie-osiagnac-tego-co_2112.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz