Szukaj na tym blogu

środa, 21 maja 2014

Ratujcie Nergala z ruskiej tiurmy


Wszystko w tym kraju schodzi na psy: w szkołach młodzież leje po mordach niekumatych belfrów, w wojsku na jednego szeregowca przypada jeden oficer a piwa robionego z proszku przez największe browary nie da się pić. W tej sytuacji nie powinno dziwić, że satanistów też mamy poniżej wszelkiego poziomu. Oto czołowy polski czciciel Księcia Ciemności niejaki Nergal (w cywilu Adam Darski) znany także jako Holocausto udał się na gościnne występy do bratniego słowiańskiego kraju gdzie nie zdążył podrzeć Biblii a już go zwinęli. Ale oddajmy samemu zainteresowanemu: "Zostaliśmy zatrzymani przez służby imigracyjne pod pretekstem złych wiz. Kiedy powiedziałem, że nie ruszymy się z klubu bez obecności kogoś z polskiej ambasady, zagrozili, że wywiozą nas siłą. Zabrali nas busem w towarzystwie ok. 10 funkcjonariuszy do gmachu FMS [rosyjskiego urzędu imigracyjnego - red.]. Próbowaliśmy się dodzwonić do polskiej ambasady w Jekaterynburgu, ale nikt nie odbiera"...."Jeśli można proszę skopiować tę wiadomość i podzielić się nią wszędzie gdzie się da. Teraz czeka nas pewnie wielogodzinne przesłuchanie. Koncert się na pewno nie odbędzie. Teraz już tylko chcemy spokojnie wrócić do hotelu i w dalszej kolejności do Polski... Głową tego muru nie rozbijemy."
Kiedyś przeczytałem wywiad, którego nasz satanista udzielił wywiadu a jakże po angliczańsku pismu "Revolver Magazine". Rzuciłem się do lektury mając nadzieję, że polski satanista, podkreślam polski to nie jest jakiś poprzebierany i malowany szarpidrut w stylu Marylina Mansona. Myślę sobie: nasz to dopiero pokaże, będzie bluzgał, ział nienawiścią na cały świat, wołał, że umiera ale wszystkich spotka zagłada czy coś w tym stylu. Niestety rozczarowanie lekturą wywiadu było bolesne gdyż nasz wyznawca sił ciemności zamiast wygarnąć wszystkim dookoła żali się na chorobę nowotworową na skutek której wypadły mu wszystkie włosy. A jakie ma to do diabła znaczenie dla jego sługi ? Ano ma, ponieważ odbiło się na na  pożyciu z partnerką, tępą dziewuchą z Ciechanowa śpiewająca z playbacku ale za to bez majtek. Cała ta sprawa jednak w jakiś sposób wpłynęła na to co stało się z naszym związkiem-płacze nasz satanista.
Teraz z kolei Darski-Holocausto śle płaczliwe apele z Rosji aby go czym prędzej powrócić na ojczyzny łono. Do tego typu zachowań pseudonim Nergal (sumeryjskie bóstwo chaosu i zagłady) pasuje jak nazwa Huragan do drużyny piłkarskiej w Pcimiu Dolnym. A swoją drogą nie miałbym nic przeciwko aby przed zwolnieniem demonicznego wykonawcy z Polski Ruscy jak to maja w zwyczaju spuścili mu łomot tak aby nędzny picer chociaż raz się otarł o prawdziwe diabelstwo.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz