Szukaj na tym blogu

piątek, 15 marca 2019

Warszawski protest rodziców


Przypominamy o poniedziałkowym proteście. W imieniu zapraszamy rodziców i wszystkich, którzy nie zgadzają się na demoralizację dzieci i preferencyjne traktowanie ruchu LGBT przez Urząd Miasta.


O co właściwie chodzi aktywistom homoseksualnego lobby w Polsce? Na pewno nie o „równość” ponieważ polskie prawo nie dyskryminuje nikogo ze względu na zachowania seksualne. Homoseksualizm w żadnym aspekcie nie jest objęty sankcjami prawnymi. Sodomici tj. pardon- kochający inaczej podobnie jak w innych demokratycznych państwach mają całkowitą swobodę swoich działań. W Polsce legalnie działają ich stowarzyszenia a dewianci maja nawet własna prasę. Jeżeli któryś z nich czuje się jakoś szczególnie pokrzywdzony to może wystąpić z cywilnym powództwem do sądu, gdzie zostanie potraktowany jak każdy inny obywatel naszego państwa. Oczywiście wszystko to za mało, ponieważ chcą być grupą na specjalnych prawach.


W każdym normalnym człowieku działalność homoseksualnego lobby budzi odruchowy sprzeciw, ponieważ publiczne manifestowanie swoich upodobań seksualnych jest czymś obcym naszej kulturze. Mieszanie sfer życia publicznego i prywatnego nie jest czymś normalnym i nie prowadzi do niczego dobrego. Tymczasem daliśmy sobie narzucić absurdalną tezę, że tolerancja dla niektórych zachowań seksualnych w sferze prywatnej jest równoznaczna z dopuszczalnością propagandy tychże zachowań na forum publicznym. Dla mnie osobiście otwarte manifestowanie sposobów uprawiania seksu jest nie do przyjęcia niezależnie od tego czy będą to robić homoseksualiści czy np. zwolennicy coitum a tergo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz