Szukaj na tym blogu

czwartek, 22 lipca 2010

Naród ufa swoim przywódcom

Według CEBOSu najwięcej Polaków ufa Bronisławowi Komorowskiemu, Grzegorzowi Napieralskiemu i Donaldowi Tuskowi. Mocno mnie dziwi dopiero trzecie miejsce Ukochanego Przywódcy ale cóż Polacy to dziwny miewający zmienne nastroje i muchy w nosie. A przecież premier tak się starał: najpierw poinformował Zbycha, Rycha i Mira o dochodzeniu. Potem olał zabezpieczenie kraju przed powodzią o co mieli nawet pretensje unijni biurokraci. Następnie obniżył rangę wizyty prezydenta w Katyniu co doprowadziło do katastrofy w Smoleńsku. O pomniejszych zasługach Tuska nawet nie wspomnę np. o całkowitym zniszczeniu wojska albo o astronomicznym długu którego dorobiliśmy się pod jego rządami. A tu proszę-tylko trzecie miejsce, niewdzięczny naród ci Polacy.
Pierwsze miejsce Komorowskiego nie powinno nikogo dziwić, okazało się, że poważna choroba serca powoduje u niego niedotlenienie mózgu skutkujące demencją. Tłumaczyłoby to jego różne fajne wypowiedzi w trakcie kampanii wyborczej. Teraz jednak w oczach rodaków to ogromna zaleta, wiadomo jak ktoś nie wie gdzie jest i jak się nazywa to niczego nie będzie robił co daje gwarancję, że niczego nie spieprzy. Słowem idealny prezydent. Teraz tylko żeby nie pomylił tabletek bo znów nas będzie czekać farsa z wyborami.
Zrozumiałe jest także drugie miejsce Napieralskiego, to człowiek młody a już mający świetne pomysły na przykład śluby sodomitów, którzy wtedy mogliby adoptować dzieci i wychowywać je w duchu tolerancji. Inny genialny pomysł gwiazdy lewicy to finansowanie in vitro z naszych pieniędzy. Rodacy czekający w kolejce do lekarza niekiedy i dwa lata będą mu za to dozgonnie wdzięczni. A poza tym mamy w Polsce porządek.

Przeczytaj także:
Na czele państwa stoi osobnik niestabilny psychicznie http://adamkuz.blogspot.com/2011/03/na-czele-panstwa-stoi-osobnik.html
Dlaczego Tusk zamachnął się na OFE ? http://adamkuz.blogspot.com/2011/03/dlaczego-platforma-dokonaa-skoku-na-ofe.html
Nikomu nie udało się osiągnąć tego, co osiągnął Tusk i PO http://adamkuz.blogspot.com/2010/11/nikomu-nie-udao-sie-osiagnac-tego-co_2112.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz