Szukaj na tym blogu

niedziela, 29 sierpnia 2010

Społeczeństwo Niemiec głupieje

W Niemczech wybuchł skandal, ponieważ pewien bankier, pan Sarrazin stwierdził, że społeczeństwo Niemiec głupieje czemu winni są imigranci. Twierdzenie takie to typowe odwrócenie przyczyny i skutku. Ludzie sytego Zachodu durnieją nie dlatego, że pojawili się tam przybysze z Bliskiego Wschodu i Afryki. Oni zidiocieli wcześniej podejmując decyzję o wpuszczeniu wyznawców islamu do Europy.
Koncepcje multi-kulti są nadal obowiązującym dogmatem mimo ich oczywistego fiaska widocznego gołym okiem na przedmieściach Paryża, Londynu czy Berlina. Pomysł, że ludzie z trzeciego świata będą pracować na emerytury dla wymierających Europejczyków to wyjątkowy idiotyzm podobnie jak przekonanie, że będą się asymilować. Przybysze masowo przyjeżdżają bo imponuje im poziom życia w Niemczech, Anglii lub Francji natomiast odrzucają to co można by nazwać wartościami kulturowymi.

Dzieje się tak dlatego, że pod względem duchowym dekadencka Europa nie ma im nic do zaoferowania. Dla wyznawcy islamu sex, drugs and rockandroll, ideologia bezmyślnej konsumpcji, demoralizacja młodzieży, rozkład rodziny, brak szacunku dla starszych, eutanazja nie są żadnymi sensownymi alternatywami wobec nauk proroka Muhammada. W tej sytuacji jedynym wyjściem dla Europy jest bezwzględny zakaz imigracji i przymusowa deportacja wszystkich przybyszy, którzy złamali prawo. Ciekawe czy kraje Unii zdążą się opamiętać i wprowadzić to w życie zanim powstanie Eurabia.
Pan Sarrazin myli się mówiąc że imigranci są gorzej wykształceni, ich poziom inteligencji jest przeciętnie niższy a głupota dziedzicznie uwarunkowana. Jako konserwatysta odrzucam wszelkie teorie rasistowskie, natura ludzka niezależnie od koloru skóry i miejsca zamieszkania jest mniej więcej taka sama natomiast bardzo istotnym czynnikiem są różnice kulturowe. Tak samo ma się rzecz z inteligencją, której poziom nie jest dziedziczny. Prawdopodobieństwo, że osobnik o wybitnych zdolnościach zostanie poczęty w slumsach Kalkuty lub na Beverly Hills jest mniej więcej takie samo. Dzieje się tak dlatego, że nasz genotyp nie jest prostą sumą puli genetycznej rodziców ale wynikiem skomplikowanej biologicznej ruletki.
Co do jednej rzeczy pan Sarrazin ma rację, rzeczywiście 70 procent Turków i 90 procent Arabów odrzuca niemieckie państwo, które w głupocie swojej pozwoliło im się osiedlić. Dziwią mnie tylko pretensje pod adresem tych społeczności, że "ciągle produkują dziewczynki z chustami na głowach". A co niby mają produkować, nastoletnie zaćpane dziwki z dworca ZOO?

Przeczytaj także:


Dlaczego Niemki przechodzą na islam  http://adamkuz.blogspot.com/2010/12/dlaczego-niemki-przechodza-na-islam.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz