Szukaj na tym blogu

wtorek, 25 kwietnia 2017

Ukamienowanie trzynastolatki i nietolerancyjni Polacy
Kolejna zbrodnia nienawiści dokonana przez nietolerancyjnych Polaków na biednych uchodźcach co skwapliwie zauważyła niemiecka prasa. Oto dwóch Polaków zaatakowało czwórkę imigrantów w pogranicznej miejscowości Guben. Przyczyną było jak zwykle wychowanie napastników w duchu nacjonalizmu i katolickiego klerykalizmu co uniemożliwia zrozumienie innych kultur. Po tym jak muzułmanie zaczepili, obmacywali a następnie pobili 13 letnią Polkę jej ojciec i brat zaatakowali domniemanych napastników. Według niemieckiego portalu pomylili się zresztą bijąc Irakijczyków i Syryjczyka podczas gdy prawdziwi napastnicy pochodzili z Afganistanu. Oczywiście niemiecka policja jak zwykle w takich razach stanęła na wysokości zadania i nic nie wie. Dziwny jest fakt, że napisał o tym portal Spiegel.de. Gdyby rzecz dotyczyła Niemców nie byłoby o tym ani słowa ze względu na obowiązujące embargo informacyjne na podobne delikty. Widocznie redaktorzy Spiegla doszli do wniosku, że zarówno Arabowie i Polacy to tacy sami Untermensches więc jak się tłuką to można o tym pisać. Pewnie się jeszcze pojawią komentarze, że Polacken, którzy mordowali Żydów w czasie drugiej wojny światowej są z natury nietolerancyjni w przeciwieństwie do takich Niemców dzierżących we współczesnej Europie palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o tolerancję.
Atak Polaków wynika niewątpliwie z niezrozumienia innej mentalności niż ich własna. Dla arabskiego mężczyzny 13 latka jest już kobietą, w takim Jemenie na porządku dziennym są śluby z 8 letnimi dziewczynkami. Z kolei kobieta chodząca sama po ulicy bez towarzyszącego brata lub ojca i na dobitkę z odsłoniętą twarzą jest bezwstydną dziwką bezpańską jak zagubiony wielbłąd na pustyni. I taka jeszcze śmie odmówić udziału w zabawie z dumnymi mężczyznami, którzy wiedzą co to honor. Jak więc takiej nie przyłożyć? Pretensje ojca i brata, którym poskarżyła się zaczepiana dziewczynka musiały być dla Arabów kompletnie niezrozumiałe. Skoro pozwolili jej samotnie chodzić po ulicy bez zasłony na twarzy to o co teraz mają pretensje?
Żeby przybliżyć nietolerancyjnym Polakom jak się te rzeczy mają w krajach islamu opiszę historię innej trzynastolatki mieszkającej nie nad Odrą ale w Somalii. Trzynastoletnia Aisza Ibrahim Duhullow została zgwałcona przez trzech mężczyzn. Jej rodzice wnieśli skargę wskazując sprawców co wystarczyło aby ofiarę gwałtu skazać za cudzołóstwo karane według prawa islamskiego śmiercią. Dziewczynka została przyprowadzona na stadion w Kismayo gdzie na trybunach zasiadały już tysiące gapiów. Ponieważ wiedziała co ją czeka zaczęło płakać i głośno wołać: „Czego ode mnie chcecie, nie zabijajcie mnie”. Dziewczynka została zakopana po szyję a pięćdziesięciu mężczyzn zaczęło w nią rzucać uprzednio przygotowanymi kamieniami. Po dziesięciu minutach kamienowania wydobyto ją a dwie pielęgniarki sprawdziły czy sprawiedliwości stało się zadość. Pomimo drobnej budowy, sporej ilości zużytych kamieni i szczerego zaangażowania katów dziewczynka nadal dawała oznaki życia toteż zakopano ja ponownie i tym razem skutecznie zakończono egzekucję. Prędzej czy później takie obrazy będziemy mogli obejrzeć w niemieckich miastach a tamtejsza policja na pewno nie będzie reagować ze względu na tolerancję wobec innych kultur.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz