Szukaj na tym blogu

piątek, 11 maja 2012

Praprababka Palikota została zgwałcona przez wojska francuskie

Palikot podobnie jak każdy inteligentny psychopata potrafi się maskować ale i tak zawsze powie coś ciekawego dla psychiatrów. Zaburzenia umysłowe są tu ewidentne- wystarczy przeczytać kilka jego wypowiedzi prasowych. Niedawno zasugerował na swoim blogu (http://palikot.blog.onet.pl/Nadczlowiek-raz-jeszcze,2,ID383253877,n), że jest ni mniej ni więcej tylko nietzscheańskim nadczłowiekiem. Uzasadnił to cytatem ze starego faszysty Heideggera. Przypomnę, że ostatnim politykiem, który przyznawał się publicznie do bycia nadczłowiekiem pod wpływem lektury Nietzschego był Adolf Hitler. Nawiasem mówiąc szkoda, że Palikot nie przeczytał dokładnie dzieł Nietzschego, być może znalazłby tam jakiś ciekawy cytat, na przykład taki: odwróciłem się od możnych władców, kiedym zobaczył co oni zwą panowaniem: szachrajstwo i targowanie się o moc i władzę- z motłochem.
Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do poczytalności Palikota to proszę dokładnie przeczytać jego wypowiedź na temat swojej babki: To nie było na górze Athos, a dzięki szamańskim technikom pewnego niemieckiego terapeuty - robi ustawienia rodzinne pochodzenia. On postawił taką diagnozę, która wydawał mi się niesamowita, bo zawsze miałem dystans i uprzedzenie do Francji. Nie wiem, skąd mi się wzięło, bo wcześniej we Francji nie byłem, ale byłem na nią zablokowany. Paradoksalnie, mimo że matka była w Majdanku, nie byłem zablokowany na Niemcy, na Rosję. Okazało się, że moja praprababka musiała zostać zgwałcona przez wojska francuskie.
Każdy psychiatra usłyszawszy podobną wypowiedź zaordynowałby leczenie w zakładzie zamkniętym. Niestety Palikot zanim kompletnie zwariuje może nam wszystkim jeszcze zdrowo namieszać. Usprawiedliwia go jednak choroba umysłowa natomiast nic nie usprawiedliwia mediów bez których byłby tylko zwykłym świrem.

Przeczytaj także:

Szkodnictwo Palikota przechodzi wszelkie pojęcie  http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/szkodnictwo-palikota-przechodzi.html
Polska według Palikota  http://adamkuz.blogspot.com/2010/09/polska-wedug-palikota.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz