Szukaj na tym blogu

piątek, 21 marca 2014

Piekna pani prokurator czyli ruski burdel na Krymie

Zdjęcie: Smart, and beautiful! The magnificent combination that makes our favourite Prosecutor General!

Światowe media maja nowa bohaterkę, to 34 letnia prokurator Krymu Natalia Pokłońska, ładna blondynka o dziecinnej buzi i dużych, niebieskich oczach. Na fejsie można zobaczyć jej frywolne zdjęcia i rysunki w stylu erotycznej mangi. „Krymski anioł” jak określa ją rosyjska prasa zrobił błyskawiczna karierę po tym jak uzbrojone po zęby „siły samoobrony” zajęły półwysep a poprzedni prokurator generalny nadal uważał się za urzędnika ukraińskiego. Kolejnych czterech prawników odrzuciło propozycję objęcia po nim stanowiska natomiast Pokłońska wyraziła zdecydowaną chęć.
Współczesne wojny wygrywa się nie czołgami a pijarem. W tej sprawie rosyjscy fachowcy przeszli samych czyniąc twarzą aneksji Krymu piękną dziewczynę w mundurze. Jej fanpage na fejsie ze zdjęciami stylizowanymi na amatorskie to też pełna profeska. Ich autorzy wydobyli perwersyjny efekt zderzenia munduru, niewinnej twarzy i roznegliżowanej modelki niewątpliwie inspirując się kadrami z półnagą Charlotte Rampling w „Nocnym portierze” Liliany Cavani.
Na jednym ze zdjęć piękna pani prokurator w małej czarnej rozłożyła się w ewidentnie burdelowym anturażu. Wbrew pozorom to nie ona jest najważniejsza ale alfons, który ją stręczy światowej opinii publicznej, jego twarz znają wszyscy w przeciwieństwie do wizerunków chłopców z ferajny chroniących cały interes. Ci akurat swoje bandyckie mordy mają zasłonięte. Wkrótce będą mieli jeszcze więcej roboty przy zakładaniu podobnych burdeli najpierw w innych regionach Ukrainy a potem w całej Europie Środkowej.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz