Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 7 stycznia 2019

Bądźcie z "Gazetą Warszawską" w sądzie 10 stycznia!

APEL DO CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW „WARSZAWSKIEJ GAZETY”! Bądźcie z nami w sądzie 10 stycznia!


Szanowni Państwo,
Już dziś jest ten moment, kiedy trzeba stanąć twardo w obronie polskich wartości, w obronie prawa do bycia Polakiem we własnym kraju.
Przez wszystkie lata, od kiedy ukazuje się „Warszawska Gazeta”, bronimy tych, którzy czują się pokrzywdzeni, zastraszeni i lekceważeni we własnym kraju.
Wspieramy rodziny, którym odbierane są dzieci, narodowców, ruchy antyszczepionkowe, członków Krucjaty Różańcowej – wspieramy wszystkich wyśmiewanych i wyszydzanych za swoje poglądy, wszystkich oszukanych przez polityków, wszystkich skrzywdzonych nierozliczonymi aferami. Opisujemy po nazwisku zdrajców Polski, sługusów niemieckich interesów, antypolonitów.
DZISIAJ TO MY PROSIMY O OBRONĘ TEGO, CO REPREZENTUJEMY!
Dzisiaj zwracamy się do tych wszystkich, których broniliśmy i bronić będziemy, aby przyszli na proces wytoczony nam przez niemiecki koncern Ringer Axel Springer oraz jego szefa Marka Dekana.
Apelujemy, by przyszli i stanęli w naszej obronie!
Niemiecki koncern medialny nie ustaje w wysiłkach oskarżania „Warszawskiej Gazety” – tygodnika polskiego, katolickiego, narodowego, stojącego na straży polskich tradycji, historii i kultury, dającego miejsce wszystkim tym, którym inni go odmawiają.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz