Szukaj na tym blogu

niedziela, 6 stycznia 2019

Brońmy niepełnosprawnego obrońcę życia


Znalezione obrazy dla zapytania dr. Bawer Aondo-AkaaOd Ordo Iuris

Nowy rok zaczynamy od obrony dr. Bawer Aondo-Akaa , gorącego patrioty, ambasadora praw osób niepełnosprawnych. Radykalne aborcyjne grupy wytoczyły przeciwko niemu aż 8 procesów karnych za organizację wystaw pro-life. Chcą zmasowanym atakiem złamać wolę walki tego niestrudzonego obrońcy życia.
Prawda ukazana na plakatach organizacji obrońców życia jest solą w oku zwolenników aborcji. Żądając prawa do zabijania, chcą zakazać pokazywania prawdy o skutkach tej zbrodni.
Od dwóch lat trwa zmasowany atak na obrońców życia. Tylko w minionym roku prowadziliśmy aż 77 spraw karnych przeciwko wolontariuszom odważnie występującym w obronie dzieci nienarodzonych.
Cel tej kampanii nienawiści jest jeden – odebrać młodym polskim obywatelom prawo do głoszenia prawdy o aborcji. To w istocie atak na wolność słowa, wolność sumienia i samo prawo do życia.
Dlatego z pełną determinacją wywiązujemy się z danego niegdyś słowa. Każdy obrońca życia w Polsce ma zagwarantowane wsparcie prawników Ordo Iuris ilekroć zostanie zaatakowany za mówienie prawdy o zbrodni aborcji. To ogromny wysiłek, ale wiem, że musimy go podjąć.
Raport Ordo Iuris

Raport nie tylko powstał, ale dzisiaj mogę już powiedzieć, że przyczynił się do szeregu sądowych zwycięstw. Przedstawiliśmy w nim przede wszystkim uzyskane przez naszych prawników orzeczenia sądów, które stawały po stronie wolności słowa i prawa do życia. Omówiliśmy decyzje sądów z Oławy, Krakowa, Lublina, Opola, Krosna, Warszawy czy Opoczna – w sumie 34 pozytywnie zakończone sprawy działaczy Fundacji PRO – Prawo do Życia oraz Fundacji Życie i Rodzina.
Raport składamy teraz do akt każdej sprawy, aby pokazać sędziom decyzje dziesiątek innych sądów, które stanęły odważnie po stronie obrońców życia, za każdym razem uwalniając ich od stawianych zarzutów. W ten sposób skutecznie przezwyciężamy kampanię wspieranych przez lewicowe media zwolenników aborcji, którzy szerzą nieprawdziwe informacje o karach nakładanych na działaczy pro-life.
Wśród wielu spraw pomyślny finał znalazła ta przeciwko Adamowi Kulpińskiemu z Fundacji Pro-Prawo do Życia, który został uniewinniony przez Sąd Okręgowy w Krakowie od zarzutu za prezentację zdjęć zabitych w wyniku aborcji dzieci, co zostało przedstawione jako tzw. wybryk nieobyczajny. W uzasadnieniu sąd wskazał, że wolność słowa obrońców życia jest gwarantowana przez konstytucję, a także międzynarodowy system praw człowieka.
Skutecznie od grożących kar obroniliśmy także dr. Bawera Aondo-Akaa, który wciąż odważnie występuje w obronie najbardziej bezbronnego życia.
Spraw cały czas przybywa
Mimo to spraw przeciwko obrońcom życia cały czas przybywa — obecnie reprezentujemy ich w ponad 50 toczących się postępowaniach w całej Polsce.
W ten sposób aktywiści skrajnej lewicy paraliżują pracę i tak już przeciążonych sądów. Wprost przyznał to Sąd Okręgowy w Krakowie, który umorzył postępowanie przeciw działaczce pro-life, stwierdzając, że bezzasadne oskarżenia wobec obrońców życia to szkodliwe przeciążanie wymiaru sprawiedliwości.
Dlatego po otrzymaniu recenzji naszego raportu od profesorów prawa, wybitnych ekspertów w tej dziedzinie, przekażemy go do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Komendy Głównej Policji. Policja nie może już tracić czasu i pieniędzy podatników na realizowanie żądań aborcyjnych ugrupowań i radykalnych polityków Partii Razem, wbrew prawu żądających od funkcjonariuszy prowadzenia postępowań, których jedynym celem jest tuszowanie prawdy o aborcji i atak na wolność słowa. Instrumentalne wykorzystywanie polskiego wymiaru sprawiedliwości do walki przeciwko dzieciom nienarodzonym jest niegodziwością, na którą nigdy nie pozwolimy.
Łączę wyrazy szacunku
mec. Jerzy Kwaśniewski
prezes
P.S. W obronie działaczy pro-life występujemy także wtedy, gdy są atakowani, znieważani i lżeni. Wielu skrajnych polityków i celebrytów próbuje w ten sposób zbijać polityczny kapitał.
Dlatego oskarżyliśmy znanego posła PO o naruszenie nietykalności cielesnej działacza Fundacji Pro – Prawo do Życia oraz radną PO-KO z Warszawy o naruszenie dóbr osobistych Kai Godek. Po naszej interwencji ukarany został też piosenkarz-celebryta Maciej M.
Uprzejmie zachęcam do lektury raportu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz