Szukaj na tym blogu

środa, 26 maja 2010

Zerwijcie te obrady

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, zaaprobowało absurdalną ustawę o zapobieganiu przemocy w rodzinie według której urzędnicy i organizacje pozarządowe mogą decydować o rozbijaniu rodzin. Według ustawy dziecko może być odebrane rodzicom jedynie na mocy decyzji zespołu składającego się z urzędników oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, których zadaniem będzie zebranie odpowiednich donosów. Podstawą działań tego gremium będzie jedynie podejrzenie, że dochodzi lub w przyszłości dojdzie do przemocy w rodzinie. Chodzi tutaj także o przemoc psychiczną, która według autorów ustawy obejmuje narzucanie własnych poglądów, ciągłe krytykowanie, kontrolowanie, ograniczanie kontaktów. W ten sposób pod ustawę podpadnie praktycznie każdy w miarę odpowiedzialny rodzic. Takie są skutki gdy państwo, które naszym dzieciom nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa w szkole uważa, że lepiej wie jak je wychowywać. Niestety ten idiotyzm został przegłosowany w sejmie a dzisiaj zajmuję się nim senat. Liczę na to, że nie wszyscy wybrańcy narodu są skończonymi idiotami i zerwą obrady mogące doprowadzić do wprowadzenia w życie prawnego bubla niezgodnego z konstytucją.

Ps.Chciałbym rozpropagować na fb stronę poświęconą zagrożeniom wynikającym z ustawy o zapobieganiu przemocy w rodzinie według której urzędnicy i organizacje pozarządowe mogą decydować o losach rodzin. Gdyby ta sprawa wydała się komuś godna uwagi prosiłbym zajrzeć na stronę:

http://www.facebook.com/#!/pages/Przeciwko-ustawie-o-rozbijaniu-rodzin-i-odbieraniu-dzieci/328186928534?ref=search&sid=1814326931.2063095166..1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz