Szukaj na tym blogu

sobota, 21 lipca 2012

Nergal-Holocausto-Darski udzielił wywiadu
Wszystko w tym kraju schodzi na psy: w kościołach zachwalają Michnika, w szkołach młodzież leje po mordach niekumatych belfrów, w wojsku na jednego szeregowca przypada jeden oficer, wszystko od benzyny po cukier za piątaka a wkrótce będzie po dychu a piwa robionego z proszku przez największe browary nie da się pić.
W tej sytuacji nie powinno dziwić, że satanistów też mamy poniżej wszelkiego poziomu. Oto czołowy polski czciciel Księcia Ciemności niejaki Nergal (w cywilu Adam Darski) znany także jako Holocausto udzielił wywiadu po angliczańsku, a jakże pismu "Revolver Magazine".
Rzuciłem się do lektury mając nadzieję, że polski satanista, podkreślam polski to nie jest jakiś poprzebierany i malowany szarpidrut w stylu Marylina Mansona. Myślę sobie: nasz to dopiero pokaże, będzie bluzgał, ział nienawiścią na cały świat, wołał, że umiera ale wszystkich spotka zagłada czy coś w tym stylu. Niestety rozczarowanie lekturą wywiadu było bolesne gdyż nasz wyznawca sił ciemności zamiast wygarnąć wszystkim dookoła żali się na chorobę nowotworową na skutek której wypadły mu wszystkie włosy. A jakie ma to do diabła znaczenie dla jego sługi ? Ano ma, ponieważ odbiło się na na  pożyciu z partnerką, tępą dziewuchą z Ciechanowa śpiewająca z playbacku ale za to bez majtek. Cała ta sprawa jednak w jakiś sposób wpłynęła na to co stało się z naszym związkiem-płacze Adam Darski do którego pseudonim Nergal (sumeryjskie bóstwo chaosu i zagłady) pasuje jak nazwa Huragan do drużyny piłkarskiej w Pcimiu Dolnym.

Przeczytaj także:

Filozofia bez majtek http://adamkuz.blogspot.com/2010/12/filozofia-bez-majtek.html
Charles Manson-ikona popkultury  http://adamkuz.blogspot.com/2010/08/charles-manson-ikona-popkultury.html
Bez Lennona pozostali Beatlesi byliby jedynie grajkami http://adamkuz.blogspot.com/2010/12/bez-lennona-pozostali-beatlesi-byliby.html
Kim był Michael Jackson? http://adamkuz.blogspot.com/2010/11/kim-by-michael-jackson.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz