Szukaj na tym blogu

piątek, 13 lipca 2012

15 lipca-Światowy Dzień bez Telefonu KomórkowegoTelefon komórkowy powoduje szereg zaburzeń psychicznych, które gdyby nie ten fatalny wynalazek u wielu osób nigdy nie weszłyby w fazę reaktywną. Możemy je podzielić na:


1.     Zaburzenia osobowości- typowym przykładem może być maniakalna chęć kontrolowania otoczenia za pomocą komóry. Chory dotkliwie nęka rodzinę oraz współpracowników wydzwaniając do nich co chwila. Szef albo ojciec rodziny z ta przypadłością to istny dopust Boży.

2.     Zaburzenia systemu nerwowego a szczególnie nerwica natręctw. Chory dzwoni do wszystkich naokoło ze względu na wewnętrzny przymus. Jest on najczęściej efektem traumy na skutek korzystania w przeszłości z budek telefonicznych.

3.     Zaburzenia charakteru z których najczęściej występuję upierdliwość. Łatwo ja pomylić z odmianą maniakalną i nerwicową. To jednak coś znacznie gorszego, ponieważ upierdliwiec potrafi na zimno terroryzować wszystkich przy pomocy komórki. Niektórzy chorzy odczuwają przy tym satysfakcje porównywalną z odczuciami seryjnych zabójców.

4.     Zaburzenia seksualności – typowa przypadłość to ekshibicjonizm słowny. Chory  potrafi godzinami w miejscach publicznych mówić przez telefon o tym co najbardziej lubi robić. Niestety krowa, która głośno ryczy mało mleka daje.

5.     Zaburzenia inteligencji- wtórny imbecylizm spowodowany ogromna ilością dupereli w komórze. Chory ciągle bawi się kretyńskimi grami coraz bardziej tracąc kontakt z otoczeniem.

 Wszystkim, którzy rozpoznali u siebie wyżej wymienione objawy radziłbym się nie przejmować gdyż jak powszechnie wiadomo nie ma ludzi zdrowych psychicznie a jedynie źle zdiagnozowani. Niestety muszę kończyć te notkę gdyż właśnie dzwoni moja komóra.


Przeczytaj także:
Mario Vargas Llosa a sprawa polska http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/mario-vargas-llosa-sprawa-polska.html
Nobel a sprawa polska http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/nobel-sprawa-polska.html
Kłamstwo komitetu Noblowskiego http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/kamstwo-komitetu-noblowskiego.html
Nagroda Nobla w dziedzinie ekonomii http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/nagroda-nobla-w-dziedzinie-ekonomii.html

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz