Szukaj na tym blogu

piątek, 1 kwietnia 2011

Problemy z elementarną logiką

Prokuratura wyklucza zamach w Smoleńsku a równocześnie nie potrafi stwierdzić przyczyn katastrofy. Takie stawianie sprawy jest zupełnie nielogiczne, ponieważ dopóki nie będziemy wiedzieli chociaż w przybliżeniu co spowodowało rozbicie się Tupolewa nie można odrzucać tezy o czyimś celowym działaniu.
Osobiście uważam, że mamy raczej do czynienia z całym ciągiem czynników, które skumulowały się w tragiczny sposób niż ze zbrodnicza premedytacją. Chciałbym jednak mieć pewność a tej nie daje robiąca uniki prokuratura ani idiotyczne mendialne wrzuty typu „ czterokrotne podchodzenie do lądowania” czy rzekome wypowiedzi gen. Błasika.

Na całym świecie gdy dochodzi do katastrofy lotniczej zawsze zakłada się hipotezę zamachu, którą falsyfikuje lub potwierdza śledztwo. Wszędzie tylko nie u nas, samo wspomnienie o takiej możliwości powoduje paniczne ataki leku przed Ruskimi u polityków i dziennikarzy. Najbardziej boją się, że teza o zamachu może się okazać prawdziwa dlatego też mendia od rana do wieczora pieją jakim to oszołomstwem grożącym wojna z miłującą pokój Rosją jest domaganie się prawdy o katasrofie smoleńskiej. Niezależnie jednak od tego co powiedzą i ilu ludzi ogłupią fakty i tak wyjdą na jaw gdyż jak napisał pewien kiepski poety i genialny eseista „ spisane będą czyny i rozmowy”.

Przeczytaj także:


19 letni Robert M. dostał 15 lat za zabicie młotkiem dziadka http://adamkuz.blogspot.com/2011/02/19-letni-robert-m-dosta-15-lat-za.html
Co zrobił morderca po wyjściu zza krat? http://adamkuz.blogspot.com/2011/02/co-zrobi-morderca-po-wyjsciu-zza-krat.html
Pryncypialność Sądu Okręgowego w Augustowie http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/pryncypialnosc-sadu-okregowego-w.html
Wybiórcza sprawiedliwość http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/wybiorcza-sprawiedliwosc.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz