Szukaj na tym blogu

piątek, 29 kwietnia 2011

Wszystkie merdia żyją i podniecają się ślubem stulecia tak jak by było czym. Końca nie ma rozważaniom dotyczącym ilości śmietany użytej do okolicznościowego tortu i tym podobnych bzdetów.

Wszystkie merdia żyją i podniecają się ślubem stulecia tak jak by było czym. Końca nie ma rozważaniom dotyczącym ilości śmietany użytej do okolicznościowego tortu i tym podobnych bzdetów. Telewizje państw europejskich od dwóch dni nie zajmują się niczym innym. Wszystkich pobili Niemcy znani z dokładności wyliczeń, pewnie po weselisku dokładnie podadzą ile kto i czego zjadł i jaki miał stolec gdyż dla narodu filozofów żarcie i wypróżnianie się to podstawa egzystencji.
Główni aktorzy całej imprezy, państwo młodzi (już nie tacy młodzi) o urodzie i naturalności manekinów sklepowych, ona-zgodnie z obowiązująca moda wychudzona jak szczapa i pozbawiona nie tylko charyzmy ale nawet charakteru. On-typowy angol, wyleniały i zębaty nie potrafi się poruszać w mundurze mimo, że oficer.
Do łez ubawił mnie jeden z komentatorów, który stwierdził, że po raz pierwszy w historii następca angolskiego tronu ożenił się nie ze szlachcianką ale z dziewczyną z ludu. A Windsorowie to niby arystokracja? Niemieccy mieszczanie, którzy dziwnym trafem znaleźli się na tronie angielskim, tępi i ograniczeni. Motłoch jednak przepada za podobnymi  widowiskami gdyż przypominają mu uwielbianą księżniczkę Dianę. Ta zanim skończyła swój żywot z pijanym Arabem na latarni zdążyła przyprawić ojcu pana młodego takie rogi, że zrywał trakcję elektryczną za co na zawsze została „królową serc” zdemoralizowanego motłochu. Pozostaje  tylko czekać cierpliwie na to co odstawią nam Kate i Will.

Przeczytaj także:
Nie lubią nas na świecie http://adamkuz.blogspot.com/2010/12/nie-lubia-nas-na-swiecie.html
Kolejny Polak zamordowany w Irlandii http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/kolejny-polak-zamordowany-w-irlandii_04.html
Sprawa Jakuba Tomczaka http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/sprawa-jakuba-tomczaka.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz