Szukaj na tym blogu

piątek, 5 października 2012

Lans gołej Krupy

krupa_01

Pani Krupa lansuje się na maksa. Najpierw wystąpiła na sesji zdjęciowej goła ale za to z krzyżem. Potem wyzwała od suk Weronikę Rosati za ubranie futra. Teraz z kolei udzieliła wywiadu w którym chwali się, że uprawia seks cztery razy dziennie. Ponieważ obrzucanie wyzwiskami panny Rosati już spowszedniało a o gżeniu się opowiadają nawet posłanki tabloidy czeka jeszcze sporo sensacji.
Używanie symboliki religijnej w reklamie to wyjątkowe świństwo niezależnie od tego czyje przekonania się narusza. Wyznawcy niektórych religii uporali się z tym problemem. Czy wyobrażacie sobie żeby pani Krupa zasłoniła sobie goły tyłek Koranem? Pewne próby w tym względzie zostały poczynione w Holandii ale okazało się, że za kpiny z islamu można od Araba zarobić nożem. Dlatego też działania rozmaitych, odważnych i wyzwolonych skandalistów dotyczą jedynie katolicyzmu, którego wyznawcy uparcie nadstawiają drugi policzek zamiast zrobić z tym porządek.
Nie chodzi mi o to aby postępować jak islamiści. Należałoby raczej zastosować bojkot wobec firm naruszających uczucia religijne swoich konsumentów i skuteczną akcją nauczyć rozumu. Dobrze by było tak na początek sprawdzić powiązania kapitałowe agencji Avant Management mającej swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Gdańskiej 3 w pobliżu metro Marymont.
Najlepszy komentarz do całej tej sprawy usłyszałem niedawno w tramwaju gdzie dwóch lekko podciętych dżentelmenów oglądało gazetę z reklamą w której pani Krupa występuje  jako goły anioł w otoczeniu psów. Obaj panowie ze znawstwem komentowali walory modelki po czym jeden z nich stwierdził: a to sucz.

Czytaj także:
Kim są ateiści w naszym kraju? http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/kim-sa-ateisci-w-naszym-kraju.html
Według Senyszyn żyjemy w państwie klerykalnym http://adamkuz.blogspot.com/2011/01/wedug-senyszyn-zyjemy-w-panstwie.html
Jedząc kremówki i przytupując w takt góralskiej muzyki http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/jedzac-kremowki-i-przytupujac-w-takt.html
Kogo wolno obrażać http://adamkuz.blogspot.com/2010/12/kogo-wolno-obrazac.html
Krucjata głupców http://adamkuz.blogspot.com/2010/11/krucjata-gupcow.html
Mentalność grypsiarzy http://adamkuz.blogspot.com/2010/11/mentalnosc-grypsiarzy.htm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz