Szukaj na tym blogu

piątek, 26 listopada 2010

Wielki przełom w stosunkach z Rosją

Rosyjska Duma przyjęła uchwałę uznająca zamordowanie polskich oficerów w Katyniu za zbrodnie stalinowską. Cieszy się z tego strasznie Donald Tusk i media, które otrąbiły kolejny sukces jego rządu. To wielki przełom w stosunkach z Rosją, która kiedyś twierdziła, że nic nie wie o losie Polskich oficerów wziętych do niewoli przez Armię Czerwoną w 1939 roku. Potem okazało się, że prawie 50 lat nic nie wiedziała o ich zamordowaniu przez NKWD. Zresztą co się czepiać naszych wypróbowanych przyjaciół skoro Stefan Niesiołowski do dziś nie wie, że mord katyński był ludobójstwem.
Rosjanie wykazali dobrą wolę i oczekują tego samego od nas. Polski sejm pewnie teraz przeprosi za okupację Kremla przez wojska hetmana Żółkiewskiego zanim odwołał go stamtąd Zygmunt III Waza. Stosowną deklarację wygłosi pan Graś, rzecz jasna po rosyjsku. Przy okazji mógłby też napiętnować ohydnych zdrajców kombinujących z Sojedinionnynmi Sztatami Amieriki. Chytreńkij Polaczyszka ten nasz rzecznik, jak trzeba to u Niemca jest cieciem a jak trzeba to po rusku gada.
Jeśli o mnie chodzi to uważam, że Rosjanom należą się nasze przeprosiny ale z trochę innego powodu. Bracia Słowianie! Wybaczcie nam głupotę i ograniczenie naszego króla Zygmunta III Wazy (to ten co na kolumnie w Warszawie stoi), który odrzucił waszą propozycję aby królewicz Władysław został carem. W ten sposób przepadła jedyna wasza szansa aby wydobyć się z okowów bizantyjsko-mongolskiego zamordyzmu.

Przeczytaj także:

Kim jest Stefan Niesiołowski? http://adamkuz.blogspot.com/2010/06/kim-jest-stefan-niesioowski.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz