Szukaj na tym blogu

czwartek, 10 marca 2011

Shit sport shit

W Wiśle niedawno miała miejsce impreza „ Snow sport snow” promująca transplantologię pod patronatem Bronisława Komorowskiego i jego małżonki. Wszystko to z inicjatywy Beaty Jurkschat będącej takoż Dyrektorem ds. Komunikacji Grupy Lotos. Jak w soczewce skupiły się tu wszelkie patologie nękające nasz biedny kraj: niepoczytalny gajowy, duża firma państwowa o znaczeniu strategicznym, którą rząd chce koniecznie sprzedać Rosjanom, sprostytuowani celebryci a wszystko to podlane kłamliwą propaganda mediów dotyczącą ratowania życia ludzkiego.


Tak właściwie to wśród kogo ta impreza ma propagować transplantologię? Wśród chorych czekających na przeszczep będący dla nich ostatnią szansą? To chyba zbędne. A może wśród motocyklistów,żeby kupowali sobie jeszcze szybsze przecinaki i rozwijali większe prędkości bo wtedy wzrasta prawdopodobieństwo odstąpienia komuś swoich narządów wewnętrznych. A może wśród Polaków rzekomo zniechęconych do udostępniania swoich organów od czasu wyprowadzenia w kajdankach znanego łapownika doktora G? To kłamstwo mendiów jest akurat szczególnie perfidne, ponieważ ilość dawców zaczęła spadać jeszcze przed aresztowaniem walniętego chirurga z syndromem Boga. Teraz jest to trend zwyżkowy. Nawiasem mówiąc ludzi zniechęciły budzące grozę relacje rodziców nagabywanych o narządy dzieci, które pomimo śpiączki udało się później wybudzić.

Obecność Bronisława Komorowskiego w cały tym cyrku to już w ogóle są jaja. Według Gazety Polskiej cierpi on na przewlekłą chorobę serca powodująca niedotlenienie mózgu a tym samym okresową demencję. To tajemnica poliszynela, mendia w tej sprawie konsekwentnie trzymają gębę na kłódkę a i tak informacje na ten temat przeciekają do internetu. Jeżeli to insynuacja a Komorowski jest zwyczajnym durniem jakich wielu a nie dementem to dlaczego nie upublicznić raportu o stanie jego zdrowia? Czy coś w ty zdrożnego lub niewłaściwego? Krytycy i prześmiewcy zamknęli by się i byłoby po sprawie.

Jednak pijarowcy postanowili rozegrać sprawę inaczej: kategorycznie odmówiono informacji o stanie zdrowia gajowego natomiast jego samego wysłano na zaśnieżony stok aby udowodnić jaki to on dziarski i tryskający zdrowiem. Wyszła kompletna żenada. Sprawny to on jest tylko inaczej, mało, że na nartach jeździć nie umie zsuwając się rozpaczliwym pługiem ( w mendiach podają, że szusuje) ale nawet zatrzymać się nie potrafi. Twarz pacjenta na zdjęciach z Kubalonki wygląda tragicznie: nastroszone wąsy, czerwona, niezdrowo opuchła gęba i wybałuszone, nieprzytomne gały. Proszę się uważnie przyjrzeć to największemu wrogowi Platformy zrobi się tego biedaka żal. Ciekawe, że nikt się nie przejmuje, że każdy taki zjazd może być ostatni. Niestety Bronku, musisz.

Jak podają zachwycone całym tym shit eventem mendia Komorowskiemu na stokach towarzyszyli liczni celebryci: pięściarz Przemysław Saleta, muzyk Paweł Kukiz, piłkarz Tomasz Iwan, dziennikarz Rafał Bryndal, aktorka Joanna Jabłczyńska i aktor Jarosław Jakimowicz. Rzec by można jaki narciarz z gajowego tacy pięściarze, muzycy, dziennikarze i aktorzy. O ile wszyscy oni nawet się specjalnie nie kryją, że są tylko małpkami skaczącymi z gałęzi na gałąź gdzie akurat rosną owoce o tyle Paweł Kukiz robi za patriotę. A to o Katyniu song napisze a to o dziadku policjancie wspomni. Tylko co z tego skoro kurwi się równie mocno jak tamci: wszędzie lezie i chlipie jak to go Tusk omamił i teraz uwierzył w Komorowskiego. Zobaczycie jak lider zespołu Piersi będzie rozdzierająco łkał, że omotał go gajowy a równocześnie będzie kombinował komu tu wejść do dupy.

Cała akcję namotała jak już wspominałem pani Beata Jurkschat, w cywilu pracownica Lotosu, ahoj pani Dyrektor ds. Komunikacji czy zamiast organizować klakę padającemu zezwłokowi Komorowskiego mogłaby pani odpowiedzieć mi na parę następujących pytań?

1.Dlaczego do kupna Lotosu ustawiają się wyłącznie firmy rosyjskie?

2.Czy ewentualna sprzedaż Rosjanom drugiej co do wielkości firmy paliwowej w Polsce nie jest zwyczajnym sabotażem naszych interesów?

3.Czy kierownictwo Lotosu i jego protektorzy z rządu zdają sobie sprawę z tego co robią czy też mają jasność widzenia jak Bronek na stoku?

Przeczytaj także:
Czy Bronisław Komorowski grozi nam zamachem stanu? http://adamkuz.blogspot.com/2011/03/czy-bronisaw-komorowski-grozi-nam.html

Bronisław Komorowski na stoku http://adamkuz.blogspot.com/2011/02/bronisaw-komorowski-na-stoku.html
Czy pamiętacie dowcipy o biegunce prezydenta? http://adamkuz.blogspot.com/2010/11/czy-pamietacie-dowcipy-o-biegunce.html
Bronisław Komorowski znowu odleciał http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/bronisaw-komorowski-znowu-odlecia.html
Bronisław Komorowski był genialnym studentem http://adamkuz.blogspot.com/2010/11/bronisaw-komorowski-by-genialnym.html
Popieram kandydaturę Azraela na doradcę Bronisława Komorowskiego http://adamkuz.blogspot.com/2010/10/popieram-kandydature-azraela-na-doradce.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz