Szukaj na tym blogu

sobota, 12 marca 2011

Na czele państwa stoi osobnik niestabilny psychicznie

Wydawało się, że wszyscy przyzwyczaili się do kolejnych wpadek tego nieudolnego rządu, ostatnio jednak mamy jednak wręcz kumulację. Dla wszystkich, nawet zwolenników PO stało się jasne, że na czele państwa stoi osobnik niestabilny psychicznie.
Przypomnijcie sobie jego postępowanie jego zachowania przy okazji raportu MAKU gdy zachowywał się jak niezrównoważony nastolatek: najpierw uciekł i udawał, że go nie ma a potem zareagował histeryczną agresją. Sytuacje gdy Tusk nie wytrzymuje ciśnienia i reaguje zwykłym chamstwem są na porządku dziennym. Na przykład w czasie spotkania z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej bił pięścią w stół i popisywał się znajomością drastycznych szczegółów. Zresztą wystarczy mu się przyjrzeć w trakcie ostatnich wystąpień, żeby zauważyć oględnie mówiąc widoczne oznaki wypalenia emocjonalnego.
Ktoś taki piastując ważną funkcję jest potencjalnie niezwykle groźny gdyż w fazie wycofania psychicznego nie podejmuje koniecznych decyzji a z kolei w fazie histerii może być zdolny do podjęcia działań od których nie będzie odwrotu. Co może zrobić szef rządu gwałtownie tracącego przed wyborami poparcie?  Jak mu odbije może nawet sfałszować wybory, przy okazji typowania wybrańców narodu do samorządów aż 2 miliony głosów było nieważnych co stanowi ewenement na skalę światową. Ile będzie jesienią ?

Przeczytaj także:


Dlaczego Tusk zamachnął się na OFE ? http://adamkuz.blogspot.com/2011/03/dlaczego-platforma-dokonaa-skoku-na-ofe.html

Ani lis ani lew tylko kundel http://adamkuz.blogspot.com/2011/02/ani-lis-ani-lew-tylko-kundel.html

Nie ma świństwa, którego by zaoszczędzono rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej http://adamkuz.blogspot.com/2011/01/nie-ma-swinstwa-ktorego-by.html

Ewa Kochanowska zadaje pytanie dotyczące Smoleńska, Donald Tusk złości się podczas odpowiedzi http://adamkuz.blogspot.com/2011/02/ewa-kochanowska-zadaje-pytanie.html

Donald Tusk wylazł z szafy http://adamkuz.blogspot.com/2011/01/donald-tusk-wylaz-z-szafy.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz