Szukaj na tym blogu

wtorek, 21 grudnia 2010

Władzuchna dostanie do ręki kolejny bat na obywateli

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji tworzy rozporządzenie wykonawcze do ustawy o rozbijaniu rodzin tak aby decyzję o odebraniu dziecka podejmował jedynie pracownik socjalny. Władzuchna dostanie do ręki kolejny bat na obywateli, wystarczy, że coś powiesz na Ukochanego Przywódcę Donalda Franciszka lub wymskie ci się jakaś głupia uwaga o kolejach czy śledztwie smoleńskim i twoje dziecko może wylądować w placówce będącej wylęgarnią wszelkiej patologii. A jeszcze jak sąsiedzi przyfilują żeś do kościoła poszedł toś bracie przepadł. Uważacie, że przesadzam? A to poczekajmy trochę i sami się przekonacie. Obym się mylił.

Wadliwa ustawa napisana pod dyktando obłąkanej feministki Magdaleny Środy jest wystarczająca durna ale jej przepisy wykonawcze dając jakiemuś urzędasowi prawo do decydowania o losie naszych dzieci są już groźne i stanowią realne zagrożenie dla wielu rodzin.

Przeczytaj także:

Uważam Magdalenę Środę za niebezpieczną wariatkę http://adamkuz.blogspot.com/2010/08/uwazam-magdalene-srode-za-niebezpieczna.html

1 komentarz: