Szukaj na tym blogu

czwartek, 13 stycznia 2011

Dyktatura cweli

Według znanego określenie Kisiela za komuny mieliśmy w Polsce dyktaturę ciemniaków. Niestety dzisiaj jest gorzej bo rządzą nami cwele. Ciemniak Gomułka jaki był głupi i prymitywny to jednak w 1956 roku potrafił postawić się Ruskim mówiąc Chruszczowowi, że nie będzie z nim rozmawiał mając pistolet przystawiony do głowy. Naszych dzisiejszych władców nie trzeba nawet szantażować aby w podskokach wykonywali polecenia Kremla.
Czy wiecie kto to cwel? To więzień na samym dnie hierarchii wykorzystywany seksualnie przez innych. Nie ma żadnych praw i wszyscy go mają w pogardzie. Zazwyczaj zostaje nim kapuś lub pedofil ale tylko wtedy gdy sam na to wyrazi zgodę. Jeżeli natomiast wytrzyma parokrotny łomot i nie podkabluje to dają mu spokój.
Nasze elity zostały gruntownie przecwelone przez SB jeszcze za nieboszczki komuny. Nikt ich specjalnie nie tłukł ani nawet nie szantażował- w większości sami chcieli. Wszyscy ci, co to „bez swojej wiedzy i zgody” donosili objęli dzisiaj kluczowe funkcje w gospodarce, polityce a nawet w Kościele. Kto nie wierzy niech sobie poczyta o przeszłości najbogatszych ludzi w tym kraju, polityków z pierwszych stron gazet, prymasa Cappino czy arcybiskupa Filozofa.
Teraz z kolei Putin przecwelił Tuska, który z głupoty i tchórzostwa oddał mu śledztwo w sprawie smoleńskiej do czego w właściwie sam się przyznał w wywiadzie telewizyjnym. Ruscy robią z nim co chcą o czym świadczy raport MAK będący wyrazem bezgranicznej pogardy.
Co ciekawe badania opinii publicznej wykazały, że połowie Polaków niezbyt się to spodobało natomiast 40 procentom i owszem. Widocznie aż tylu rodaków lubi być dymanych przez byle kogo. Niektórzy nawet zaczęli wykazywać ogromny entuzjazm udając jak im dobrze na przykład jakiś świr w onecie napisał wierszowaną satyrę na pijanego generała, który strącił samolot, wcześniej ten sam wariat bez końca opisywał czterokrotne podejście do lądowania i nie mógł się nachwalić Ruskich za ich profesjonalizm. Inni bardziej rozgarnięci starają się na siłę zracjonalizować brednie ruskiej propagandy co im nijak nie wychodzi.
Dania jest więzieniem mawiał chimeryczny książę Hamlet niestety Polska zmierza w tym samym kierunku. Jeżeli już jesteśmy przy tego typu metaforyce to wygląda mniej więcej tak: w polskiej celi siedzi 10 więźniów: 5 normalnych, 4 cweli i jeden o nieokreślonej orientacji. Niestety funkcyjnym został cwel co powoduje, że on i jego kolesie mają przewagę. Więźniowie z pozostałych cel zwłaszcza ci szczególnie agresywni od wschodniej strony robią z nimi co chcą, ci z kolei namawiają pozostałych aby się przyłączyli. W innych celach cwele są w mniejszości tylko u nas zapanowała taka dziwna anomalia. W tej sytuacji musimy wrócić do normalności, przegonić popaprańców, którzy nie tylko wystawiają nas na niebezpieczeństwo ze strony całego oddziału i kradną nam wypiskę ale jeszcze chcą nam zabrać rzecz bezcenną- godność.

Przeczytaj także:
Nikomu nie udało się osiągnąć tego, co osiągnął Tusk i PO http://adamkuz.blogspot.com/2010/11/nikomu-nie-udao-sie-osiagnac-tego-co_2112.html
Dlaczego Tusk zamachnął się na OFE ? http://adamkuz.blogspot.com/2011/03/dlaczego-platforma-dokonaa-skoku-na-ofe.html
Ani lis ani lew tylko kundel http://adamkuz.blogspot.com/2011/02/ani-lis-ani-lew-tylko-kundel.html
Nie ma świństwa, którego by zaoszczędzono rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej http://adamkuz.blogspot.com/2011/01/nie-ma-swinstwa-ktorego-by.html
Ewa Kochanowska zadaje pytanie dotyczące Smoleńska, Donald Tusk złości się podczas odpowiedzi http://adamkuz.blogspot.com/2011/02/ewa-kochanowska-zadaje-pytanie.html
Donald Tusk wylazł z szafy http://adamkuz.blogspot.com/2011/01/donald-tusk-wylaz-z-szafy.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz